Področno prvenstvo v atletiki posamezno

V četrtek, 19. 5. 2022, se je 12 učenk in učencev naše šole udeležilo Področnega prvenstva v atletiki posamezno.

Osvojili so  9 medalj za naslednje rezultate:
– Klara Janža, 9.c – 1. mesto v teku na 300 m in 2. mesto v štafeti 4 x 100 m
– Zarja Vereš, 7. b  – 1. mesto v skoku v daljino in 2. mesto v štafeti 4 x 100 m
– Jan Jerebic, 7. c – 1. mesto v teku na 60 m
– Veronika Erjavec, 7. c – 2. mesto v teku na 60 m in 2. mesto v štafeti 4 x 100 m
– Lana Kavaš, 7. b – 2. mesto v štafeti 4 x 100 m
– Neža Kovšca, 7. a – 3. mesto v metu vortexa

Medaljo so za las zgrešili:
– Nik Lipič, 7. c – 4. mesto v metu vortexa
– Jana Bugar Glavač, 7. c – 4. mesto v skoku v daljino
– Aljaž Veberič, 6. c – 4. mesto v teku na 300 m 

Tekmovali so še: Rebeka Zebec Vurušič, 8. a, Alen Holcman, 8. c in  Leila Vinkovič 6. b.

Čestitke vsem tekmovalcem!

Aktiv ŠPO

Medobčinsko posamično prvenstvo v atletiki

V sredo, 11. 5. 2022, se je 43 naših učencev udeležilo medobčinskega posamičnega prvenstva v atletiki v Murski Soboti in prejelo kar 23 medalj, 9 zlatih, 8 srebrnih in 6 bronastih.

Zlate medalje so prejeli: 
– Jan Jerebic v teku na 60 m
– Nik Lipič v metu vortexa
– Zarja Vereš v skoku v daljino
– Alen Holcman v metu vortexa
– Klara Janža v teku na 300m
– Klara Janža, Maša Vlaovič, Lucija Marija Rengeo in Veronika Erjavec v štafeti 4 x 100 m

Srebrne medalje so prejeli:
– Aljaž Veberič v teku na 300 m
– Veronika Erjavec v teku na 60 m
– Lana Kavaš v teku na 300 m
– Erik Börc v skoku v daljino
– Nejc Vöröš, Matic Horvat, Andraž Krapec in Jure Rajnar Mesarič v štafeti 4 x 100 m

Bronaste medalje so prejeli:
– Andraž Krapec v teku na 60 m
– Luka Zver v suvanju krogle
– Kaja Maučec v suvanju krogle
– Katarina Erjavec v teku na 1000 m
– Nejc Vöröš v teku na 300 m
– Jana Bugar Glavač v skoku v daljino
– Marija Lucija Rengeo, 9. b v teku na 300 m

Ostale rezultate si lahko pogledate na povezavi. https://www.timingljubljana.si/rezultati.aspx?IDtekme=4060&tip=E

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

Aktiv ŠPO

Rezultati štafete 4 x 100 m 8. in 9. razred

Rezultati štafete 4 x 100 m 8. in 9. razred

8. razred učenke
1. mesto: 8. c, 63,3 s
2. mesto: 8. b, 66,1 s
3. mesto: 8. a, 66,9 s

8. razred učenci
1. mesto: 8. b, 57,3 s
2. mesto: 8. c, 59,5
3. mesto: 8. a, 60,0 s

9. razred učenke
1. mesto: 9. c, 61,7 s
2. mesto: 9. b, 63,7 s
3. mesto: 9. a, 67,1 s

9. razred učenci
1. mesto: 9. b, 54,2 s
2. mesto: 9. c, 56,1 s
3. mesto: 9. a, 60,00 s

Rezultati štafete 4 x 100 m 6. in 7. razred

6. razred – učenci

1. mesto – 6. c, 62,6 sekunde
2. mesto – 6. b, 62,8 sekunde
3. mesto – 6. a, 63,3 sekunde

6. razred – učenke

1. mesto – 6. c, 67,2 sekunde
2. mesto – 6. b, 68,2 sekunde
3. mesto – 6. a, 69,3 sekunde

7. razred – učenci

1. mesto – 7. c, 60,8 sekunde
2. mesto – 7. b, 65,5 sekunde
3. mesto – 7. a, 71,6 sekunde

7. razred – učenke

1. mesto – 7. c, 66,5 sekunde
2. mesto – 7. b, 66,7 sekunde
3. mesto – 7. a, 70,3 sekunde

Državno ekipno prvenstvo v atletiki

V četrtek, 10. 10. 2019, se je ekipa naših deklet udeležila državnega ekipnega prvenstva v atletiki in v konkurenci 15 ekip osvojila 10. mesto.

Najboljše rezultate posamezno so dosegle:
– Klara Janža – tek 60 m: 5. mesto
– Maruša Erjavec – tek 300 m: 5. mesto
– Lucija Marija Rengeo – tek 1000 m: 5 mesto
– Štafeta 4×100 m – Klara Janža, Teja Tkalec, Živa Smej in Maruša Erjavec: 5. mesto
– Katarina Erjavec – tek 1000 m: 8. mesto

Tekmovale so še: Maša Vlaovič, Lia Hirci, Alina Tivadar, Alja Prša, Natalija Lutar, Sara Bico, Tjaša Žižek, Hana Škafar in Eva Čiček.

Čestitke vsem dekletom za trud in požrtvovalnost , saj je prav vsaka prispevala pomembne točke za končno uvrstitev.

Mentorica: Vesna Godina

Dostopnost