Galerija fotografij 2015/2016

sprejem prvošolcevSprejem prvošolcev kosarkaOgledali smo si košarkarsko tekmo v Zagrebu buceNa 13. prazniku buč v Lipovcih
spretnostni_poligon Spretnostni poligon odbojkaDržavno polfinalno tekmovanje v odbojki na mivki za učenke judoJudoisti zasedli 2. mesto na mednarodnem turnirju
okobesedeOko besede tudi na OŠ Beltinci jezikiEvropski dan jezikov folkloraNastop ob 50-letnici otroškega
oddelka Splošne bolnišnice MS
male_sive_celice S snemanja oddaje Male sive celice tabor-nadarjeni-hodosTabor za nadarjene na Hodošu kolesarski_izpit_61Kako smo opravljali
kolesarski izpit
pashPasch-Camp
Pohorje 2015
carovniceObisk čisto pravih čarovnic nadarjeniTradicionalna nemška
delavnica za učence 5. r.
 TradicionalniSlovenskiZajtrk02Tradicionalni slovenski
zajtrk
ObiskVMuzejuObisk v muzeju Veseli Marki Nastop Veselih Markov
ob otvoritvi prve proizvodne
hale v i​ndustrijski coni Beltinci
FestivalIZUM2015Festival IZUM TD4Zasvetili so naši svetilniki MedobcinskoTekmovanjeVOdbojkiZaUcenkeMurskaSobota26112015Medobčinsko tekmovanje
v odbojki za učenke – Murska Sobota,
26.11.2015
PoganjkiTreningSocialnihVescinPoganjki (trening
socialnih veščin)
DSC_0628 Ura zgodovine
malo drugače
MedobcinskoTekmovanjeMurskaSobota1122015Medobčinsko tekmovanje
v odbojki – dekleta
TekmovanjeVNogometu
Tekmovanje v nogometu
NatecajNarisiSvojoZnamkoNatečaj »Nariši svojo znamko« ObiskPomurskegaMuzejaObisk Pomurskega muzeja
BozicnaDelavnicaVNemskemJezikuZa6RazreduBožična delavnica v nemščini
za nadarjene 6. razred
RazveseljevaliSmoOtroke Razveseljevali smo otroke proslava 24. 12. 2015
proslava in jelkovanje
PodrocnoTekmovanjeVOdbojkiZaUcenceMurskaSobota712016Področno tekmovanje v odbojki za učence – Murska Sobota, 7.1.2016 PesceneUre Peščene ure podrocnoPodročno tekmovanje v nogometu
TekmovanjeVNogometu02Tekmovanje v nogometu PomurskiPrvaki Pomurski prvaki PodrocnoTekmovanjeOSVJudu Področno tekmovanje OŠ v judu
ProslavaObKulturnemPraznikuProslava ob kulturnem prazniku

pust

Pust

CetrtfinalniTurnirVOdbojkiZaUcenceČetrtfinalni turnir
v odbojki za učence
ObiskBinkostneCerkveVMurskiSobotiObisk Binkoštne cerkve
v Murski Soboti
ples Območno srečanje
plesnih skupin
nogomet_cetrtfinale Četrtfinalno tekmovanje
v nogometu
obisk_pomurskega_muzeja_10Obisk Pomurskega muzeja NemskaUraMaloDrugaceNemška ura malo drugače ZZS_rolanje_01 Zdrav življenjski slog – rolanje
ErasmusProjektDEARObiskVRomunijiKrajši izobraževalni obisk v okviru
projekta Erasmus+ DEARv Romuniji
geografijaObmočno tekmovanje
iz znanja geografije
LovilecSanjLovilec sanj
SVN_5_r_smucanje_Areh_001Šola v naravi
5. razred
smučanje
VelikonocnaDelavnica Velikonočna delavnica
za nadarjene (4. razred)
TehniskiDan3Razred2332016Tehniški dan 3. razred
23. 3. 2016
TD_7_razred_glasbila_31_3_2016_002TD 7. razred
glasbila, 31. 3. 2016
 obisk_pasch_001Obisk Pasch šole
s Slovaške
 folklora1Območno tekmovanje
otroških folklornih skupin
DEAR_020Krajši izobraževalni
obisk programa Erasmus+
v Beltincih (od 18. do 22. 4. 2016)
20160421_130728Področno tekmovanje
Šolski plesni festival
DSC08206 Robocup Junior
zzsZdrav življenjski slog naravoslovni2Naravoslovni dan 2. razredi atletikaPodročno tekmovanje
v atletiki, 13. 5. 2016
raven_ovinekMariborski robotski
izziv 2016
Rogaška 1 Folklora –
nastop v Rogaški
Union4Folklora –
nastop v Mariboru
hrvaskaFolklora –
nastop na Hrvaškem
zogarija Žogarija olimjeTabor za nadarjene
Olimje
modelarstvoRegijsko tekmovanje modelarjev
pomurske regije
folkloraZlato priznanje za
najstarejšo folklorno skupino
sportspasŠport špas
osilnicaŠola v naravi – 2. razredi
Osilnica
spfDržavno tekmovanje
Šolski plesni festival
svn3 Šola v naravi
3. razredi
fitPodelitev certifikat za
opravljene izpite Goethe Instituta
predaja_kljucaPredaja ključa  atletikaDržavno tekmovanje
v atletiki in judu
kresnicka
Eksperimenti Kresnička
ekskurzija5Ekskurzija 5. razredi valeta Valeta
odbojka_mivkaOdbojka na mivki 1_razred Utrinki
1. razredi

 

Urniki

Urniki razredov

Urnik teden

Teden A velja za čas
22. 10.-26. 10. 2018

Starejši prispevki

Prihajajoči dogodki

  • Ni dogodkov