Danes 1. 9. 2023 je šolske hodnike ponovno napolnil otroški smeh in živžav. Današnji dan je bil še prav poseben za 73 otrok, ki so v šolske klopi sedli prvič. Vstop otroka v šolo predstavlja prelomnico za vso družino. S tem se začne novo obdobje, z veliko večjo odgovornostjo, tako za otroke kot za starše.

Na prvi šolski dan so jih v šolo pospremili njihovi starši. Učitelji, učenci in gledališče KU-KUC pa so poskrbeli za lep kulturni program, ki je naredil ta dan nekaj posebnega. Otroci pa si bodo ta dan zapomnili in jim bo ostal v lepem spominu. Učence in njihove starše je s spodbudnimi besedami v novo šolsko leto pospremila ga. ravnateljica Matejka Horvat in župan Marko Virag.
Vsem prvošolcem čestitamo za pogumen vstop v svet znanja in jim želimo, da bi se na naši šoli dobro počutili.

Aktiv učiteljev 1. razreda