Skoči na glavno vsebino
(02) 541 31 00

V petek, 5. 5. 2017, je v Murski Soboti potekalo področno prvenstvo Šolski plesni festival v organizaciji plesne šole Zeko, ki se ga je udeležilo 5 pomurskih osnovnih šol. Naše učenke so se spet odlično odrezale – tako mlajše kot starejše so osvojile ekipno 1. mesto.

Za mlajšo ekipo so plesale: Sara Bico, Lara Širovnik, Nastja Tratnjek, Neli Nedeljko, Gaja Vinkovič in Alina Tivadar. Posamezno sta se najbolje odrezali Sara (2. mesto) in Lara (3. mesto). Za starejšo ekipo so plesale: Alya Maučec, Eva Hari, Neža Sraka, Patricija Erjavec, Taya Cmager in Klara Pivar. Posamezno so se najbolje odrezale Alya (1. mesto), Eva (2. mesto) in Patricija (3. mesto).

Za mlajše so tekmovanje na tej stopnji zaključi, starejše pa čaka še državno tekmovanje 1. junija na OŠ Polhov Gradec.

Iskrene čestitke in veliko sreče na državnem tekmovanju.

Mentorica: Vesna Godina

Prav tako je v petek, 5. 5. 2017, potekalo tekmovanje v atletiki. Naši učenci so dosegli naslednje rezultate:
– 60 m: Nika Peterka 2. mesto, Nejc Panker 2. mesto, Žiga Legen 3. mesto
– 300 m: Julija Žižek 1. mesto, Maj Janža 1. mesto, Žan Kocet 3. mesto, Aleš Močnik 1. mesto
– met vortexa: Luka Horvat 1. mesto, Klemen Novak 2. mesto
– skok v višino: Jerneja Meolic 1. mesto, Tina Horvat 1. mesto
– skok v daljino: Lara Hirci 1. mesto, Nejc Kreft 2. mesto

Iskrene čestitke.

mentorji: Vesna Godina, Zoran Kos in Bojan Novak

Dostopnost