Vabimo Vas na  prireditev »ŠPORT ŠPAS« DAN DRUŽENJA IN GIBANJA VSEH GENERACIJ,
ki bo v soboto, 14. maja 2016, s pričetkom ob 8.15 v prostorih OŠ Beltinci.

Spoštovani učenci, starši, stari starši, prijatelji, sosedje in znanci!

Spet se veselimo ŠPORT ŠPAS DNEVA, zato vas vljudno vabimo na dan druženja in gibanja treh generacij, ki bo v soboto, 14. maja 2016, ob 8.15 na OŠ Beltinci.

Poleg druženja se bomo gibali in lepo imeli. Če nam bo vreme omogočilo, se bomo sprehodili po kolovozni poti od OŠ Beltinci mimo vasi Lipovec do nadvoza avtoceste. Vsak bo presodil, koliko in kako hitro lahko premaga to razdaljo.

Podelili bomo priznanja in nagrade najmlajšemu in najstarejšemu udeležencu ter najštevilčnejši družini.

Učenci pridejo v šolo v spremstvu staršev, starih staršev, spremljevalcev … do 8.15. Zbiranje bo v veliki telovadnici. Druženje se bo predvidoma zaključilo ob 11.45.

Prireditev bomo izvedli v vsakem vremenu.

Kosila, podaljšanega bivanja in šolskih prevozov ta dan ne bo, organizirana pa bo šolska malica.

Upamo, da se boste srečanja udeležili v čim večjem številu.

Vabljeni.

Zoran Kos, vodja prireditve