V sredo, 16.9. je bilo v beltinskem parku državno polfinalno tekmovanje v odbojki na mivki za učenke. Sodelovala je tudi naša šola, katero so zastopale Maša Vnuk 9.a, Lisa Rosić 9.a, in Ana Vegič 9.c. Sodelovalo je devet šol iz vzhodne Slovenije, naše učenke pa so dosegle odlično drugo mesto. Premagale so OŠ I MS, OŠ Ljubno, OŠ Zreče ter v polfinalu OŠ Franceta Prešerna Maribor, nato pa v finalu priznale premoč OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj. Igralkam čestitamo za dosežen rezultat.

Rezultati:

OŠ Beltinci : OŠ I Murska Sobota 2 : 1
OŠ Beltinci : OŠ Ljubno ob Savinji 2 : 0
OŠ Beltinci : OŠ Zreče 2 : 0

Polfinale:
OŠ Beltinci : OŠ Franceta Prešerna Maribor 2 : 1

Finale:
OŠ Beltinci : OŠ Karla Destovnika- Kajuha Šoštanj 0 : 2

 

Vrstni red:

  1. mesto: OŠ Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj
  2. mesto: OŠ Beltinci
  3. mesto: OŠ Franceta Prešerna Maribor
  4. mesto: OŠ Zreče
  5. mesto: OŠ I Murska Sobota
  6. mesto: OŠ Ljubno ob Savinji
  7. mesto: OŠ Mežica
  8. mesto: OŠ Leona Štuklja Maribor
  9. mesto: OŠ Mislinja

Mentor: Bojan Novak

odbojka

 

Dostopnost