Spoštovani učenci, starši in sodelavci.

Pred nami je drugi teden dela na daljavo. Prepričana sem, da nam je vsem to delo na daljavo nov izziv, drugačen način dela in organizacije dela. Brez sodelovanja vseh deležnikov vzgojno-izobraževalnega sistema, staršev, učiteljev in vas učencev, dela na daljavo ni mogoče dobro izvajati in opravljati v tej dani situaciji.

Dragi učenci,
Zavedati se morate, da to niso počitnice, da je to pouk, vendar na drugačen način in da se je potrebno dobro organizirati in sodelovati z učitelji, zato dnevno spremljajte zadolžitve in se obračajte z vprašanji na učitelje.

Spoštovani starši.
Zahvaljujemo se vam za vašo pomoč pri spremljanju dela vašega otroka, vašim sodelovanjem, vprašanji. Zaposleni na šoli smo vam za vsa vprašanja in pomoč na razpolago, zato se z morebitnimi vprašanji obrnite na nas in skupaj bomo reševali nastale dileme.

Sodelavke in sodelavci.
Nadaljujte in nadgrajujte delo še naprej in bodite trden steber in opora. In naj vas vodi misel Alberta Einstaina: Učitelji so glasniki iz preteklosti in spremljevalci v prihodnost.

V kolikor imate kakršno koli vprašanje, tehnične težave, sem vam dosegljiva na e-mailu mateja.36@gmail.com.

Ostanite zdravi, optimistični in upoštevajte navodila pristojnih služb.

Mateja Horvat, ravnateljica