V četrtek, 3. 10. 2019, bo za učence predmetne stopnje dan dejavnosti – delni kulturni in delni športni dan.

Učenci 6. razredov bodo dejavnosti opravili v Galeriji Murska Sobota. Odhod avtobusa v Mursko Soboto je ob 8.20 iz avtobusne postaje pri šoli.

Učenci 7. razredov bodo dejavnosti opravili v knjižnici v Murski Soboti. Odhod avtobusa v Mursko Soboto je ob 8.15 iz avtobusne postaje pri šoli.

Učenci 8. in 9. razredov si bodo ogledali film v Kulturnem domu Beltinci.

Po povratku iz Murske Sobote in po ogledu filma sledi športni dan – kros v parku v Beltincih, kjer bodo tekmovali v krosu.

Za tekmovalce je obvezna športna oprema. Podrobnosti dobite pri učiteljih športne vzgoje.

Po končanem tekmovanu okrog 12.14 se učenci v šolo vrnejo v spremstvu učiteljev.

V primeru dežja se delni športni dan prestavi, učenci pa imajo pouk od 4. ure naprej po urniku.

Vodje kulturnega in športnega dne