Starše učencev razredne stopnje (od 1. do 5. razreda) obveščamo, da v torek, 26. 4. 2016, za njih ne bo pouka. Obveznosti bodo nadomeščene v soboto, 14. 5. 2016.

Učenci predmetne stopnje bodo ta dan opravili naravoslovni in tehniški dan.

Prevozi za torek bodo po naslednjem razporedu.

O okviru projekta Zdrav življenjski slog bomo za učence 4. in 5. razredov izvedli turnir v igri Dodgeball. Zbor učencev bo v šolski jedilnici ob 8. uri. Turnir bo končan ob 10. uri.

Nadaljevali bomo z začetnim tečajem rolanja za učence 1. triade. Zbor učencev bo na zunanjem asfaltnem igrišču ob 10. uri. Tečaj bo končan ob 11. uri. Obvezna športna oprema: rolarji, ščitniki, čelada, pijača in primerna športna oblačila (trenirka).

Sledil bo nadaljevalni tečaj rolanja za učence 1. triade. Zbor učencev bo na zunanjem asfaltnem igrišču ob 11. uri. Tečaj bo končan ob 12.30. Obvezna športna oprema: rolarji, ščitniki, čelada, pijača in primerna športna oblačila (trenirka).

Dopolnjeno: 23. 4. 2016 ob 18.18.