……….veliki kontejner napolniti čisto do vrha 🙂

V prvih dveh dneh tega tedna se je tako v dopoldanskem kot tudi v popoldanskem času zbiral odpadni papir. Ponovno se je izkazalo, da nam je mar in da skušamo vsak po svojih močeh tudi na ta način pomagati posameznim učencem naše šole. Denar, ki ga bomo prejeli iz akcije zbiranja odpadnega papirja, bo namreč namenjen šolskemu skladu naše šole.

Posebej bi se želela zahvaliti članom sveta staršev OŠ Beltinci, Zdenku Bukovec, Branetu Gjörek, Boštjanu Erjavec, Simonu Jerebic in Antonu Tkalec, ki so v popoldanskem času pomagali pri zbiranju in tehtanju odpadnega papirja. Posebna zahvala pa velja informatorju naše šole, Janezu Horvat, ki je oba dneva sodeloval pri omenjeni akciji zbiranja papirja.

Tamara Repić, predsednica SS OŠ Beltinci

Dostopnost