V mesecu septembru se je, po predtekmovanju na OŠ Puconci, ekipi naše šole uspelo uvrstiti med najboljše ekipe Malih sivih celic-televizijskega kviza, ki ravno v teh dneh praznuje že 22. rojstni dan.

V torek, 13. oktobra  2015 smo tako bili povabljeni na snemalni del tekmovanja v Ljubljano. Ekipa v sestavi Vanesa Pivar, Nejc  Markoja in Benjamin Rajner se je pomerila z ekipo I. OŠ Celje. Na tribunah so jih spremljali in glasno spodbujali učenci, ki so tekmovali na šolskih kvalifikacijah za Male sive celice in učenci izbirnega predmeta vzgoja za medije, ki so imeli priložnost od blizu spoznati delo v televizijskem studiu in dogajanje za kamerami, ter ostali sošolci.
Kako so se naši »celičarji« odrezali, si lahko ogledate v soboto, 24.10.2015 ob 9.10 na prvem programu RTV Slovenija.

Mentor: Marko Jerebič

male_sive_celice