Ekipa OŠ Beltinci: Žan Vori, 7. b, David Novak, 6. a, Aljaž Antolin, 6. b, Jure Vegič, 6. a, Domen Tivadar, 4. a, Rok Hozjan, 4. a, Niko Granfol, 4. a, Klemen Novak, 4. b.

Področno tekmovanje v mali odbojki za učenke

OŠ Beltinci : OŠ I Murska Sobota 2 : 1 (12 : 25; 25 : 11; 25 : 16)
OŠ Beltinci : OŠ I. Cankar Ljutomer 2 : 1 (25 : 7; 23 : 25; 25 : 7)

Vrstni red:

2. OŠ I M. Sobota
3. OŠ Ljutomer

Ekipa OŠ Beltinci: Maša Vnuk, 7. a, Ana Vegič, 7. c, Lisa Rosić, 7. b, Ines Tkalec, 7. a, Pia Krajcar, 4. a, Kaja Marton, 4. a, Blažka Lenarčič, 6. b, Lana Smej, 6. b.

V torek, 22. 4. 2014 se je v ŠRC Špartakus v Murski Soboti odvijalo področno tekmovanje v modernih plesih (hip hop, pop in latino).

Tekmovanja so se poleg naše  šole udeležile še: OŠ lll Murska Sobota, OŠ l Murska Sobota, OŠ Tišina, OŠ Cankova in OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici,

V kategoriji mlajših učenk (4. – 6. r) je naša ekipa osvojila 3. mesto. Za ekipo so tekmovale: Eva Tibaut, 6. b , Lea Kosalec, 6. b, Taya Cmager, 5. b, Patricija Erjavec, 5. b, Ana Šumak, 4. c in Neža Sraka, 4. b

V kategoriji starejših učenk (7. – 9. r) pa je naša ekipa osvojila 2. mesto. Tekmovale so: Lisa Rosić, 7. b, Maša Vnuk, 6. b, Ksenija Škafar, 9. b, Polona Kovačič, 9. b, Lucija Vidonja, 9. c in Nuša Škafar, 9. b. Najboljšii posameznici sta bili Maša Vnuk in Polona Kovačič, ki sta se uvrstili na državni finale, ki bo 30. maja v Vrhniki.

Mentorica: Vesna Godina

V četrtek, 22. 4. 2014, je v Mariboru potekal državni šolski kros, ki sta se ga udeležila tudi naša dva učenca in se v močni konkurenci odlično odrezala.

Maj Janža je v teku na 1000 m med 133 udeleženci svoje kategorije s časom 3.44 min osvojil odlično 9. mesto.

Zala Janža pa je v teku na 1000 m med 129 udeleženk svoje kategorije s časom 3.41 min osvojila prav tako odlično 9. mesto

Kot, da sta si brat in sestra, pa se menda ja nista dogovorila.