Pouk na podružnični šoli poteka kombinirano. Oddelek 1. razreda obiskuje 5  učencev, oddelek 2. razreda pa 3 učenci. Razred poučuje Monika Bedök (razredničarka) in Jasmina Štaus Žižek, ki je z otroki v oddelku podaljšanega bivanja.

Dnevi dejavnosti se bodo izvajali skupaj s centralno šolo, razen nekaj izjem. Učenci bodo sodelovali pri Otroškem pevskem zboru, Bralni znački, Zlatem sončku, tekmovanju Znam več z Lili in Bine,matematičnem tekmovanju Kenguru, Cankarjevem tekmovanju in drugih aktivnostih.

Izvedli bomo plavalni tečaj v okviru Zlatega sončka v sodelovanju s športnimi pedagogi OŠ Beltinci. Učenci 2. razreda pa se bodo udeležili tudi šole v naravi pri Treh kraljih na Pohorju, kjer bomo izvedli dneve dejavnosti.

Obiskovali bomo potujočo knjižnico Pokrajinske in študijske knjižnice iz Murske Sobote, knjižnico in računalniško učilnico na OŠ Beltinci.

Poleg omenjenih aktivnosti pa bomo sodelovali tudi z vrtcem Melinci, KS Melinci in občino Beltinci.

Monika Bedök, vodja podružnice