Razredna stopnja

 

Učitelj

Interesna dejavnost

razred

dan

ura

učilnica

Marija Štaus

Bralna značka

2.

četrtek

5. ura

2. c

Mihaela Janc

Bralna značka

4.

sreda

6. ura

4. a

Petra Golja

Bralna značka

3.

Petek

5. ura

3. b

Nataša Belec

Bralna značka, Can. tekmovanje

5.

Sreda

6. ura

5. r

Nada Rous

Branje za zabavo

4.

Četrtek

6. ura

4. c

Cvetka Zlatar

Dramski krožek

5.

Sreda

6. ura

5. r

Jelka Breznik

Folklora

3. in 4.

Torek

6. ura

MT

Matej Žalig

Igramo se z računalnikom

2.

sreda

5. ura

RAČ. U.

Katja Smodič

Komunikacija v ang.

3.

Sreda

6. ura

3. c

Polonca Kolbl I.

Komunikacija v ang.

3.

Sreda

6. ura

3. r

Liljana Virc

Naravoslovni krožek

5.

Sreda

6. ura

5. r

Lidija Pelcl Mes

Nemščina

3.

Petek

5. ura

3. r

Lidija Pelcl

Mes

Nemščina

2.

Pon. ali čet.

7. ura

2. a

Zoran Kos

Nogomet

1. , 2. In 3.

Petek

5. ura

VT

Zoran Kos

Nogomet

4. in 5.

Petek

6. ura

VT

Vesna Godina

Plesna igralnica

2. , 3.

Ponedeljek

5. ura

MT/GAL

Nina Košir

Pravljični k.

1.

Po dogovoru

5. ura

1. b

Tjaša Erlih

Pravljično – ustvarjalni krožek

3.

Petek

5. ura

3. a

Vesna Godina

Šolski plesni festival

4., 5.

Sreda

6. ura

MT/GAL

Janez Tratnjek

Športni krožek

4.

Ponedeljek

6. ura

MT

Matej Žalig

Športni krožek

2.

Sreda

6. ura

MT

Robert Vrbančič

Športni krožek

1.

ponedeljek

5. ura

MT

Marko Jerebič

Taborniki

4.

torek

15.45

PB2

Bernarda Fras

Ustvarjalni krožek

2.

sreda

5. ura

2. b

Sonja Šavel Debelak

Ustvarjalni krožek

1.

sreda

5. ura

1. a

 

 

Predmetna stopnja

 

 

Učitelj

Interesna dejavnost

razred

dan

ura

učilnica

Tadeja Halas

Biološki krožek

7.

torek

7.

KEM

Mateja Horvat Duh

Bralna značka

6. -9.

četrtek

Po dogovoru

SLJ3

Cvetka Rengeo

Bralna značka

6., 7.

po dogovoru

Po dogovoru

Majda Gjerek

Gospodinjski krožek

8., 9.

petek

7., 8.

GOS

Nataša Jerebic

Logika

6. -9.

po dogovoru

Po dogovoru

MAT2

Bojan Novak

Mala odbojka

7.

četrtek

6.

MT

Marko Jerebič

Male sive celice

4., 5.

po dogovoru

Po dogovoru

Bojan Novak

Mini odbojka

8.,9.

četrtek

5.

MT

Zoran Kos

Nogomet

6.,7.

torek

8.

VT

Zoran Kos

Nogomet

8.,9.

torek

7.

VT

Bojan Novak

Odbojka

9.

sreda

7., 8.

VT

Vesna Godina

Plesni festival

6. -9.

po dogovoru

Po dogovoru

VT

Liljana Fujs K.

Prometni krožek

8.

Po dogovoru

Po dogovoru

TEH

Marko Jerebič

Prvaki znanja

pred.st.

Po dogovoru

Po dogovoru

Monika Žižek

Ročne delavnice

7. – 8.

torek

Po dogovoru

Vesna Godina

ŠKL

6.

sreda

7., 8.

MT

Vesna Godina

Šolski plesni festival

6. -9.

torek/14 dni

6.

MT

Liljana Fujs K.

Tehnični krožek

7. – 9.

po dogovoru

7., 8.

TEH

Simona Vusič

Vesela šola

8. ,9.

po dogovoru

Po dogovoru

GEO

Stanka Rajnar

Zabavna fizika

8. – 9.

po dogovoru

Po dogovoru

FIZ

 

 

Dostopnost