Prevoz učencev

Vsi učenci imajo zagotovljen brezplačni avtobusni prevoz. Avtobusno postajališče za učence je na severni strani šole (pri igrišču) in potem po posameznih vaseh.

Šola ustrezno skrbi za varnost pri avtobusih na šolski postaji. Po vaseh pa za varnost skrbijo starši in lokalna skupnost.
Ob tem velja omeniti še posebni opozorili:

Učenci, pazite na svojo varnost in varnost drugih, predvsem mlajših in najmlajših. Bodite strpni in potrpežljivi!

Starši, prosimo, da na šolskem dvorišču svojih avtomobilov NE PARKIRATE, ampak jih pustite tam, kjer so za to označena mesta (na parkirišču), sicer ni moč zagotoviti polne varnosti vaših in naših otrok.

Prevoz opravlja podjetje, ki ga Občina Beltinci izbere na javnem razpisu.

Hvala za razumevanje.

Spoštovani starši.

Obveščamo vas, da prihaja s 1. 1. 2018 do sprememb v šolskih prevozih in sicer:
– UKINJA SE odvoz ob 15. 30: vse vasi,
– UKINJA SE privoz iz Melincev (tretji avtobus): 7.52 (Melinci zg. Kunec) in 7.55 (Melinci) – Beltinci šola,
– SPREMINJA se privoz učencev iz Gančan: (en avtobus pelje iz postaj Gančani Pišnjača, Hraščica, Gančani pokopališče do Beltinci šola, drugi avtobus pelje iz postaje Gančani kapela do Beltinci šola).

Novi vozni red, ki velja od 1. 1. 2018 do 24. 6. 2018, je objavljen na šolski spletni strani. Prosimo, da si ga ogledate.

Občinska uprava Občine Beltinci

Vozni red avtobusov, veljaven od 3. 9. 2018 naprej