Dobro je širiti dobro …

… naj se naša ZAHVALA začne tam, kjer se je končala naša prva zahvala.

Tokrat bi se radi zahvalili bivšemu učencu Osnovne šole Beltinci, Alenu Pivarju. Alen se je odločil, da nekomu polepša ta predpraznični čas, da nariše nasmeh na otroška usta … Podaril je računalnik s pripadajočo opremo in s tem osrečil kar tri otroke, učence naše osnovne šole.

Računalnik je kar sam vročil mami treh osnovnošolcev, ki so se računalnika zelo razveselili. Izobraževanje na daljavo bo zdaj tako bistveno lažje za vse tri znanja željne otroke.

Alenu se vodstvo šole iskreno zahvaljujejo za njegovo izjemno lepo in srčno gesto.

Ob tej priložnosti bi se prav tako radi zahvalili prostovoljki Andreji Ružič, ki je tako v spomladanskem kot tudi zdaj v jesenskem času izobraževanja na daljavo, pomagala učencema naše šole pri opravljanju šolskih obveznosti, ju vzpodbujala in motivirala pri učenju.

Še je čas, še veliko je priložnosti, da delimo dobro …

Ravnateljica: Matejka Horvat