Spoštovani starši in učenci.

Obveščamo vas, da so od 11. 5. do 19. 5. 2020 odprte elektronske prijave za novo šolsko leto 2020/2021 na:
– prehrano,
– obvezne izbirne predmete v III. triadi,
– neobvezne izbirne predmete v 1. razredu in II. triadi,
– jutranje varstvo za učence 1. razredov,
– podaljšano bivanje od 1. do 5. razreda.

Starši skupaj z učenci izpolnite prijavnice v eAsistentu. V pomoč so vam spodnje povezave:
obvezni izbirni predmeti za III. triado
neobvezni izbirni predmeti za II. triado
– neobvezni izbirni predmeti za 1. razred
navodila za prijavo na prehrano

Obveščamo vas tudi, da v šoli učencev ne moremo prijaviti na prehrano. V primeru težav kontaktirajte eAsistent na tel. št. 01 777 33 99, na kateri so dosegljivi vsak delavnik med 8.00 in 11.00 uro ter med 12.00 in 14.00 uro.

V primeru težav se obrnite na:
– za prehrano: vodjo šolske prehrane Liljano Fujs Kojek (prehrana@osbeltinci.si ali preko eAsistenta),
jutranje varstvo, podaljšano bivanje, neobvezne izbirne predmete, obvezne izbirne predmete: pomočnico Darijo Roš (darija.ros@osbeltinci.si ali preko eAsistenta), Sonjo Kepe (sonja.kepe@osbeltinci.si ali preko eAsistenta),
za bodoče prvošolce: psihologinjo Tamaro Repić (tamara.repic@osbeltinci.si ali preko eAsistenta).

Naprošamo vas, da se držite dogovorjenega roka, in vas lepo pozdravljamo.