Obveščamo vas, da se bodo jutri, v sredo, 17. 4. 2019, nadaljevala asfalterska dela preplastitve na državni cesti R2-443 odsek 0321 Beltinci – Črenšovci v naselju Beltinci. Za jutri je predvidena popolna zapora Panonske ulica v Beltincih in sicer od križišča za Gančane – ulica Štefana Kovača do križišča z Žitno ulico. Tako bo zaprt tudi priključek do uvoza v OŠ Beltinci.

Obvoz bo urejen po Ulici Štefana Kovača naprej po Žitni ulici (za osnovno šolo) na Partizanski ulico in obratno. Sama popolna zapora in potek obvoza bo označen z vertikalno signalizacijo.

Vse zaposlene, starše šolarjev in vaše dobavitelje ter ostale udeležence v prometu prosimo za razumevanje in upoštevanje prometne signalizacije za obvoz.

Hvala!

POMGRAD-CESTNO PODJETJE d.d.