V sredo, 18. 4. 2018, so se naša dekleta udeležila področnega tekmovanja Šolski plesni festival. Področje je zajemalo Pomurje in Maribor z okolico (12 šol) in bile smo edine predstavnice iz Pomurja, na kar smo še posebej ponosne.
Mlajša ekipa – Špela Berden, Neli Nedeljko, Špela Pal, Gaja Vinkovič, Nastja Tratnjek in Alina Tivadar – se je težko spopadala z močno konkurenco in na koncu osvojila ekipno 10. mesto. Najboljša posameznica je bila Špela Berden (30. mesto).
Odlično pa je s konkurenco opravila starejša ekipa – Alja Maučec, Lara Širovnik, Sara Bico, Neža Sraka, Nikki Cipot in Anja Časar, ki je osvojila ekipno 3. mesto in se s tem uvrstila na državno tekmovanje, ki bo 6. 6. 2018 v Žalcu. Najboljša posameznica je bila Alja Maučec (17. mesto)
Vsa dekleta so prejela srebrna priznanja Plesne zveze Slovenije in si zaslužijo iskrene čestitke, starejšim pa želimo veliko uspeha na državnem tekmovanju.

Mentorica: Vesna Godina