V petek, 8. 9. 2017, so se šestošolci in četrtošolci naše šole kot zmagovalci Pomurja udeležili finalnega turnirja Žogarija 2017 na Bledu. Turnirja se je udeležilo 10 zmagovalnih ekip iz vse Slovenije in zato nas je čakalo težko delo.

V kvalifikacijah so šestošolci odlično opravili s spretnostjo in dobili maksimalno število točk, a žal je četrtošolcem zmanjkalo nekaj spretnosti in sreče v mini nogometu, tako da so se naši učenci v nadaljevanju lahko borili le za skupno sedmo mesto in ga tudi osvojili.

Tekmovali so: Rafael Pavlin, Lan Kosi, Vid Rožman, Teja Kuzma, Aleš Holcman, Tian Kosi, Marcel Stanko, Teja Tkalec, Živa Vidonja, Miha Smej in Klemen Zver.

Plesale so: Anja Časar, Nikki Cipot, Neža Sraka in Alya Maučec.

Čestitke vsem za borbenost in fair play!

Koordinator: Janez Tratnjek
Mentorica: Vesna Godina

Dostopnost