Na polfinalnem šolskem turnirju za starejše dečke, ki je potekal 4. 4. 2017 na OŠ Franja Goloba Prevalje, smo nastopili tudi mi iz OŠ Beltinci in dosegli drugo mesto, kar je lep uspeh. Dosegli smo dve zmagi in osvojili šest točk, a za prvim mestom, ki je edino vodilo na finalni turnir zaostali le za točko. Premagali smo OŠ Franceta Prešerna Maribor 9:3 in OŠ Franja Goloba Prevalje 3:2, izgubili smo z OŠ Miklavž na Dravskem polju 1:9. Tako smo z osvojenim drugim mestom zaključili tekmovanje v nogometu za starejše dečke. Vsem, ki so nastopili in dosegli odličen rezultat iskreno čestitam.

Za šolo so na polfinalnem turnirju nastopili: Blaž Maučec, Jakob Sraka, Luka Hari, Aljaž Antolin, Nejc Panker, Žan Kocet, Jan Plej, Tadej Tratnjek, Aleš Močnik, Niko Kasalo.

Mentor: Zoran Kos