V četrtek, 29. septembra 2016, je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz LOGIKE.

Po objavi uradnih rezultatov so na šolskem tekmovanju bronasto priznanje osvojili naslednji učenci:

– 4. razred: Samo Beuermann, Tinkara Tivadar, Matej Bukovec, Marko Jerebic, Larisa Balažic
– 5. razred: Sebastjan Lah, Živa Vidonja, Žiga Zver, Tilen Jerebic, Teja Tkalec
– 6. razred: Timotej Tivadar, Tinkara Dettelbach, Zala Bratkovič
– 7. razred: Daša Smodiš, Gaja Jerebic, Kaja Baler, Niko Pozderec, Katjuša Peterka
– 8. razred: Maj Janža, Rok Forjan, Janez Jan Šaruga, Jan Sreš
– 9. razred: Julija Žižek, Tilen Kovač, Eva Tibaut, Katja Smej, Lana Smej, Jakob Sraka, Eva Hari, Max Pozderec, Tina Maučec, Dario Zadravec, Iva Filip

Na državno tekmovanje, ki je bilo 22. oktobra 2016 v Murski Soboti, so se uvrstili: Daša Smodiš, Gaja Jerebic, Kaja Baler, Maj Janža, Julija Žižek, Tilen Kovač, Eva Tibaut, Katja Smej, Lana Smej, Jakob Sraka in Eva Hari.

Vsem tekmovalcem in dobitnikom priznanj iskrene čestitke!

Nataša Jerebic