Skoči na glavno vsebino
(02) 541 31 00
V četrtek, 21. 4. 2016, se je v Murski Soboti v ŠRC Spartakus v organizaciji Plesne šole Urška Pomurje odvijalo področno tekmovanje v modernih plesih: hip hop, pop in latino, katerega se je udeležilo šest pomurskih osnovnih šol in naši dve ekipi, ki sta se odlično odrezali.
V kategoriji 4. – 6. r. so tekmovale: Ana Šumak, Alja Maučec, Neža Sraka, Nikki Cipot, Anja Časar in Sara Bico. Osvojile so ekipno 1. mesto in premagale OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici in OŠ III MS. V finalu so plesale Ana Šumak, Neža Sraka, Alja Maučec in Sara Bico.
V kategoriji 7. – 9. r. so tekmovale: Maša Vnuk, Lisa Rosić, Lea Kosalec, Eva Hari, Patricija Erjavec in Taya Cmager. Tudi one so osvojile ekipno 1. mesto. Premagale so: OŠ II MS, OŠ III MS in OŠ Središče ob dravi. V finalu pa sta plesali Maša Vnuk in Lisa Rosić.
Vse plesalke so prejele bronasta priznanja Plesne zveze Slovenije in Ministrstrva za šport ter zlate medalje za ekipno prvo mesto.
Starejša ekipa pa se je kot prvouvrščrna ekipa uvrstila na državno tekmovanje, ki bo 27. maja.
Čestitke vsem plesalkam in veliko sreče na državnem tekmovanju.
Mentorica: Vesna Godina