V petek, 18. 9. 2015, bo za učence od 6. do 9. razreda planinski športni dan. Učenci pridejo v šolo kot ponavadi z avtobusi do 8.00, počakajo na šolskem igrišču in samopostrežno vzamejo malico v jedilnici, za katero imajo posebno vrečko.  Odhod avtobusov je ob 8.15, prihod v šolo pa ob12.15. Smeri pohoda so:

6. razred: Bogojina – Bukovnica
7. razred: Ženavlje
8. razred: Bogojina – Moravske Toplice
9. razred: Bogojina – Moravske Toplice

Učence spremljajo razredniki in učitelji spremljevalci, vsaka skupina ima tudi planinskega vodiča.

POSEBNA OPOZORILA
Učenci naj se primerno obujejo in oblečejo: pohodni čevlji oz . športni copati z dobrim oprijemom, trenerka, anorak, nahrbtnik, dovolj tekočine in vrečka za malico. Potrebno je dosledno upoštevanje navodil učiteljev in planinskih vodičev ter veliko strpnega in kulturnega vedenja do skupine, posameznika in narave.

SPREMEMBA VOZNEGA REDA ZA  PETEK po 5. in 6. uri

po 5. uri ob 12.50

•  Beltinci šola-Gančani pok.-Hraščica vas-Gančani Pišnjača-Gančani- Beltinci šola-Lipovci trate-Lipovci
  • Beltinci šola-Ižakovci-Ižakovci kapela-Melinci