Na podružnični šoli Melinci se je v preteklih treh mesecih dogajalo marsikaj zanimivega in raznolikega – in nekaj teh dogodkov vam želimo tudi predstaviti skozi fotografije, ki so nastale. V začetku meseca februarja smo gostili gospo Apolonijo Pavlin, ki nam je z igranjem na gong in ostala starodavna glasbila (tibetanske posode, mavrične instrumente …) pripravila pravo zvočno kopel. Uživali smo v valovih vibracij prvinskih instrumentov. V zimskem času smo ustvarjali tudi za razstavo v Zdravstvenem domu Beltinci, s pisanimi ptički okrasili našo učilnico ter ob valentinovem izdelali rožice iz srčkov in »srčkove« voščilnice za naše najdražje. In že je prišel pustni torek … Ta dan je bil za nas pravi dan za uganjanje norčij, zabave in maskiranja. Prav vsi smo se našemili in s pesmijo ter plesom preganjali zimo in prebujali naravo. Ob 8. marcu smo se spomnili vseh žena. Počastili smo jih z našim nastopom na prireditvi, ki jo je pripravila KS Melinci. Ob materinskem dnevu pa smo svoje mamice razveselili z rožicami in čudovitimi čestitkami, ki so nastale izpod našim rok. Ob različnih didaktičnih igrah smo se ob sončnem vremenu zabavali tudi zunaj, na našem igrišču, prav tako pridno pa smo se seveda tudi učili.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v spodnji fotogaleriji.

Pred vrati pa so že velikonočni prazniki. Kako smo jih doživljaji in kaj vse smo ustvarili pa vam bomo poročali naslednjič.

Učenci podružnične šole z učiteljicama Moniko in Jasmino

POS Melinci 01