V torek, 27. 3. 2012, smo se udeležili 26. državnega festivala Turizmu pomaga lastna glava na temo »Všeč mi je«. Naslov naše raziskovalne naloge je bil Pravljica o grajskem duhcu. Tekmovanje je potekalo v prijetnem vzdušju v Mercator centru Murska Sobota. Našo šolo so zastopali: Nuša Matko, Lucija Vidonja, Blaž Kous, Blaž Mujdrica, Lana Strniša, Matjaž Maučec, Saša Maučec in Marina Maučec. Na koncu tekmovanja nam je ocenjevalna komisija Turistične zveze Slovenije podelila zlato priznanje za raziskovalno seminarsko nalogo in zlato priznanje za najboljšo turistično tržnico. Obeh priznanj smo se zelo razveselili, skratka veselje je bilo nepopisno. 24. aprila 2012 pa se bomo še udeležili turistične tržnice v Mariboru in tako z veseljem predstavili našo šolo, ter naš turistični podmladek.    

 

 

Iskren hvala vsem, ki ste nam pomagali.

Mentorici turističnega podmladka, Brigita Čeh in Mateja Horvat Duh

 

Zlato priznanje za najboljšo tržnico

Zlato priznanje za sodelovanje

Pravljica o grajskem duhcu – Turizmu pomaga lastna glava
Dostopnost