Skoči na glavno vsebino

Sončno jutro je napovedovalo krasen dan. Danes se je namreč zaključil prvi lutkovni tabor na OŠ Beltinci. Najmlajši učenci smo se potopili v domišljijo in postali pravi lutkovni igralci. Vsak izmed nas je oživel svoj lutkovni lik. Pomagali so nam naši učitelji mentorji, vodja lutkovnega tabora učiteljica Aleksandra Pinterič, vzpodbuda pa nam je bila tudi šolska lutka Loti.

Zaključno prireditev so si ogledali naši starši, bratci in sestrice, stanovalci doma Janka Škrabana Beltinci in učitelji naše šole.

Z veseljem lahko povemo, da so nam lutkovne predstave Palček Pohajalček, Mačka in miši, Kako se je možila veverica, Muca Copatarica, Repa velikanka in Rožnati slonček odlično uspele. Tudi gledalci so, verjamemo, bili zadovoljni s tem, kar smo se naučili v treh dneh.

Upamo in želimo, da bo lutkovno ustvarjanje na naši šoli postalo stalnica.

Vabljeni k ogledu fotografij.

Video posnetek zaključne prireditve: 1. del, 2. del, 3. del.

DSC 0321

Dostopnost